MÖBLER / Bord / Soffbord 8597089
*
nr 859 7089
Soffbord
trä, Design Yngvar Sandström, längd: 120, djup: 77, höjd: 53
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:06:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 07:54:59
1
600 kr
11/11 18:30:49
2
600 kr
11/11 19:01:15
2
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord trä yngvar sandström
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:31
-
6215 Soffbord
1970-tal, Trä / metallunderrede, på hjul. Bredd: 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:12
-
6127 Soffbord
med klaffar, tre lådor i sarg, Engelsk stil, mahog..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:25
-
6206 Soffbord
metall / glasskiva. Bredd: 150 cm, djup: 90 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
-
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7089
Soffbord
trä, Design Yngvar Sandström, längd: 120, djup: 77, höjd: 53
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 07:54:59 | 1 | 600 kr |
11/11 18:30:49 | 2 | 600 kr |
11/11 19:01:15 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord trä yngvar sandström
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:31 -
6215 Soffbord
1970-tal, Trä / metallunderrede, på hjul. Bredd: 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:12 -
6127 Soffbord
med klaffar, tre lådor i sarg, Engelsk stil, mahog..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:25
-
6206 Soffbord
metall / glasskiva. Bredd: 150 cm, djup: 90 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15 -
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43